Jmenuji se Ivana Závozdová. Od skončení vysokoškolského studia žiju a pracuju v Praze. Původní profesí jsem inženýrka ekonomie, ale celý život jsem pracovala jako redaktorka. Oděv, jeho návrh i realizace, jeho historické proměny a vývoj, ale také současná móda a vše, co s ní souvisí, jsou mým celoživotním koníčkem.

Bude skvělé, když mě ve Studiu VINTAGE navštívíte osobně. Najdete ho v Kubelíkově ulici 45 (naproti poště) v Praze 3 - Žižkově. Dostanete se sem tramvají číslo 5, 9 a 26 (stanice Lipanská, případně Olšanské náměstí) nebo pěšky od stanice metra Jiřího z Poděbrad.

OTEVŘENO DLE TELEFONICKÉ DOHODY

Schůzky a návštěvy si prosím dohodněte telefonicky, mailem, messengerem a přes instagram. Zkoušky outfitů si prosím sjednávejte předem s DOSTATEČNÝM PŘEDSTIHEM, neboť často je třeba šaty upravit. Jinak ve studiu bývám odpoledne, ale zpravidla jsem vzadu v dílně, kde pracuji na přípravě zakázek nebo píšu. Pokud něco nutně potřebujete a je zamčeno, zvoňte na ZVONEK.

Děkuji za pochopení a těším se na Vás!

mail: info@studio-vintage.cz

mobil: 602 275 034

FB: www.facebook.com/studiovintage

Neváhejte mě oslovit s jakýmkoli přáním či dotazem. Ve Studiu VINTAGE se dohovoříte i anglicky, francouzsky a německy. Těším se na Vás!