Jmenuji se Ivana Závozdová. Od skončení vysokoškolského studia žiju a pracuju v Praze. Původní profesí jsem inženýrka ekonomie, ale celý život jsem pracovala jako redaktorka. Oděv, jeho návrh i realizace, jeho historické proměny a vývoj, ale také současná móda a vše, co s ní souvisí, jsou mým celoživotním koníčkem.

Bude skvělé, když mě ve Studiu VINTAGE navštívíte osobně. Najdete ho v Kubelíkově ulici 45 (naproti poště) v Praze 3 - Žižkově. Dostanete se sem tramvají číslo 5, 9 a 26 (stanice Lipanská, případně Olšanské náměstí) nebo pěšky od stanice metra Jiřího z Poděbrad.

OTVÍRACÍ DOBA

Studio VINTAGE má otevřeno ve všední dny od 14:15-18:30. Ve čtvrtek je ZAVŘENO, neboť chodím na grafický kurz :). Schůzku si lze dohodnout i mimo uvedenou otvírací dobu včetně víkendu, a to telefonicky, mailem, messengerem, případně i přes instagram. Zkoušky outfitů si prosím sjednávejte předem s DOSTATEČNÝM PŘEDSTIHEM, neboť často je třeba šaty upravit.

Děkuji za pochopení a těším se na Vás!

mail: info@studio-vintage.cz

mobil: 602 275 034

FB: www.facebook.com/studiovintage

Neváhejte mě oslovit s jakýmkoli přáním či dotazem. Ve Studiu VINTAGE se dohovoříte i anglicky, francouzsky a německy. Těším se na Vás!