Jmenuji se Ivana Závozdová. Od skončení vysokoškolského studia žiju a pracuju v Praze. Původní profesí jsem inženýrka ekonomie, ale celý život jsem pracovala jako redaktorka. Jako novinářka jsem působila v agentuře, televizi, rádiu, lifestylových a firemních časopisech i on-line médiích. Posledních šest let se ve svém Studiu VINTAGE plně věnuji tvorbě dobových a společenských outfitů a stylistickému poradenství. Oděv, jeho návrh i realizace, jeho historické proměny a vývoj, ale také současná móda a vše, co s ní souvisí, jsou mým celoživotním koníčkem a nyní i profesí.

Bude skvělé, když mě ve Studiu VINTAGE navštívíte osobně.

 

NOVÁ ADRESA !!!

Studio VINTAGE se přestěhovalo do větších, lépe vyhovujících prostor. Od 15. srpna je najdete v nejkrásnější ulici v Praze

U Havlíčkových sadů 1, Praha 2

Dostanete se k nám tramvají číslo 22 - jedna zastávka z náměstí Míru (Jana Masaryka), případně zastávka Krymská - a kousek pěšky. Jsme v jedné z nejhezčích ulic v Praze, přímo u zahrady, kde šumí stromy a zpívají ptáci. V novém prostorném studiu je spousta místa pro šaty, klobouky i doplňky, a hlavně dost prostoru pro tvoření. Jste vítáni!

Otevřeno podle vašich potřeb na základě telefonické dohody!

 

Schůzky a návštěvy si prosím dohodněte telefonicky, mailem, messengerem a přes instagram. Zkoušky outfitů si prosím sjednávejte předem s DOSTATEČNÝM PŘEDSTIHEM, neboť často je třeba šaty upravit. Jinak ve studiu bývám odpoledne, ale zpravidla jsem vzadu v dílně, kde pracuji na přípravě zakázek nebo píšu. Pokud něco nutně potřebujete a je zamčeno, zvoňte na ZVONEK.

Děkuji za pochopení a těším se na Vás!

mail: info@studio-vintage.cz

mobil: 602 275 034

FB: www.facebook.com/studiovintage

Neváhejte mě oslovit s jakýmkoli přáním či dotazem. Těším se na Vás!