Studio Vintage spolupracuje s fotografy, filmaři, kostýmními návrháři a dalšími tvůrci. Kostýmy nejen zapůjčuje, ale také upravuje podle potřeby na míru. Zkoušky s herci možné ve studiu i mimo studio.

Jdete na dostihy? Potřebujete klobouk nebo fascinátor? Stačí zavolat!

 

 Nevíte si rady s dress codem? Máte netypické míry? Proč zbytečně investovat do nových šatů a doplňků, když si můžete vypůjčit celý outfit?

Vyrážíte na dobovou párty? Ve Studiu Vintage se obléknete od hlavy až k patě. Při individuální konzultaci, kdy se věnuji pouze vám, společně vybereme outfit na míru vaší postavě i naturelu. Je-li třeba, šaty přizpůsobíme tak, abyste se v nich cítila skvěle.

 

Foto: Martina Žikmundová

Studio VINTAGE půjčuje oděvy a doplňky od 20. let minulého století do současnosti. Najdete zde širokou nabídku originálních kabelek, klobouků, pravých kožešin, pláštěnek z labutího peří, šperků, obuvi i dalších dobových předmětů. Jdete na párty ve stylu šedesátých let? Jste náruživou vyznavačkou swingu? Nebo dobového golfu? Čeká vás významná společenská událost, kde máte reprezentovat? Zavolejte a dohodněte si individuální schůzku.

 

Půjčovné

Výše půjčovného je individuální. Věci se zapůjčují zpravidla na tři dny (například zapůjčeno v pátek, přinesete v pondělí), ale lze se dohodnout i jinak.  Pokud vytvářím outfit na míru, beru si rezervační zálohu 500 Kč. Půjčovné se hradí v hotovosti při vyzvednutí outfitu. Při zapůjčení se rovněž skládá vratná kauce proti potvrzení. Minimální výše kauce je 2000 Kč v hotovosti, ale u náročných outfitů, kdy se zapůjčuje například norková štola apod. může být vyšší. V případě ztráty nebo poškození věci se škoda hradí z kauce.

Příklady půjčovného

 

Společenské šaty: 700 Kč (dobové krátké), 1000-3500 Kč (večerní dlouhé - dobové i současné)

Sukně swingová: 300 Kč

Spodnička swingová nejvyšší kvality: 300 Kč

Topy: 200-500 Kč

Péřové boa: 100 Kč

Kožešinové štoly a přehozy: od 300 po 3000 Kč (jednotlivě). 

Boty: 500 Kč (taneční), 300 Kč (dobové a současné)

Kabelka dobová kožená, štrasová, gobelínová atd, současná večerní luxusní: 350 Kč

Klobouky a fascinátory: 350-1000 Kč

Bižuterie: 50-120 Kč/ks

Čelenky: 100-300 Kč

Pokud si odnášíte kompletní outfit, jsou jednotlivé komponenty levnější. Běžný outfit vychází zpravidla na 1500 Kč.