Jdete do společnosti? Nevíte si rady s dress codem? Máte netypické míry?

Proč zbytečně investovat do nových šatů a doplňků, když si můžete vypůjčit celý outfit?

Stačí zavolat a objednat se. Při individuální konzultaci, kdy se věnuji pouze vám, společně vybereme outfit - dobový i současný - na míru vaší postavě i naturelu. Je-li třeba, šaty přizpůsobíme tak, abyste se v nich cítila skvěle.

Mou specialitou je výroba upcyklovaných šatů. Jsem stoupenkyní udržitelné módy, která nezatěžuje planetu. Upcyklace je jednou z cest, jak využít již existující, ale nevyužitý kus oděvu a vytvořit z něj novou hodnotu.

V takových šatech budete hvězdou večera. Bez přeplněné skříně, zbytečných investic a s dobrým pocitem, že nepřispíváte k plýtvání a zahlcování planety dalšími tunami textilu na jedno použití. 

Studio VINTAGE půjčuje oděvy a doplňky od 20. let minulého století do současnosti. Najdete zde širokou nabídku originálních kabelek, klobouků, bižuterie a dalších doplňků pro nejrůznější příležitosti. Vyrážíte na retro párty? Pořádáte firemní večírek ve stylu šedesátých let? Jste náruživou vyznavačkou swingu? Čeká vás významná společenská událost, kde máte reprezentovat? Jste pozvaná na dostihy nebo dobový golf? Zavolejte a dohodněte si individuální schůzku. Půjčujeme také pro FOCENÍ a NATÁČENÍ dobových záběrů, spolupracujeme s fotografy, návrháři, kostýmními výtvarníky a stylisty.

Foto: Martina Žikmundová

 

Půjčovné

Výše půjčovného je individuální. Věci se zapůjčují zpravidla na tři dny (například zapůjčeno v pátek, přinesete v pondělí), ale lze se dohodnout i jinak.  Pokud vytvářím outfit na míru, beru si rezervační zálohu 500 Kč. Půjčovné se hradí v hotovosti při vyzvednutí outfitu. Při zapůjčení se rovněž skládá vratná kauce proti potvrzení. Minimální výše kauce je 2000 Kč v hotovosti, ale u náročných outfitů, kdy se zapůjčuje například norková štola apod. může být vyšší. V případě ztráty nebo poškození věci se škoda hradí z kauce.

Příklady půjčovného

 

Společenské šaty: 700 Kč (dobové krátké), 1000-3500 Kč (večerní dlouhé - dobové i současné)

Sukně swingová: 300 Kč

Spodnička swingová nejvyšší kvality: 300 Kč

Topy: 200-500 Kč

Péřové boa: 100 Kč

Kožešinové štoly a přehozy: od 300 po 1000 Kč (jednotlivě). 

Boty: 500 Kč (taneční), 300 Kč (dobové a současné)

Kabelka dobová kožená, štrasová, gobelínová atd, současná večerní luxusní: 300 Kč

Klobouky a fascinátory: 350-500 Kč

Bižuterie: 50-120 Kč/ks

Čelenky: 100-300 Kč

Pokud si odnášíte kompletní outfit, jsou jednotlivé komponenty levnější. Běžný outfit vychází zpravidla na 1500 Kč.